Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért félnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért félnek ilyen veszettül attól, hogy elvegyék a barátnőjüket feleségül?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy én vagyok élete szerelme, meg minden nagyon jó és tényleg így is van. Mi vagyunk zsák és a foltja. :)


Viszont amikor a család vagy ismerősök példálóznak, hogy ugyan mikor lesz már esküvő, akkor mindig kitérő választ ad, én is kérdezősködtem már finoman, de azt mondja, hogy nem áll még készen rá. Pedig már közel vagyunk a 30-hoz mindketten.


Ez idő kérdése? Vagy minek kell megtörténnie ahhoz, hogy "szintet lépjünk"?



2014. márc. 3. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Legyen már a párod az első könyörgöm. Te szeretnéd,ő fél...a férfiak többsége mindig ezt éli át, csak fordítva, a férfi akar valamit,kivárja amíg a nő is akarja, vagy ráveszi valahogy,tedd te is ezt, vagy vedd rá, vagy legyél türelmes de ne erőltesd, ha időre van szüksége,még csak szavakkal sem. IDŐ KÉRDÉSE
2014. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyél türelmesebb.
2014. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

hát mer ahogy a mondás is tarcsa:

" életedben ez a legfontosabb döntés: vagy elveszed feleségül vagy a jó szexet választod. ha elveszed, örökre vége az életednek. hát ezért (is)

2014. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Minek az a k.urva papír???
2014. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na jó, kedves utolsó, elég nagy hülyeséget írtál. Házasságban nem lehet jó a szex vagy mi?
2014. márc. 3. 20:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Most már utolsó előtti.
2014. márc. 3. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Enis elvettem volna de átbaszott jo hogy nem tettem gondolom ő is fél.
2014. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert minek?


Komolyan kérdező, férfi vagyok (jelenleg nincs barátnőm), győzz meg engem, hogy miért vegyem el feleségül?

2014. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az (is) a gond, hogy a család és ismerősök is ezzel nyaggatják? Mintha egyfajta "kötelező" elem lenne, hogy eltel x idő együtt, akkor ezek után házasodni "kell" és nyomásként éli meg, hogy most aztán már itt az idő (mások szerint). Kb. olyan szituáció lehet, mintha téged azzal piszkálnának, hogy na mikor akarsz már szülni és hogy na akkor most már jöhet a baba? Nyilván téged is frusztrálna a környezeted ilyen jellegű kérdezősködése, főleg ha még nem állnál készen az anyaságra teljesen.

Nem tudom mióta vagytok együtt, de szerintem várd meg, amíg ő teszi fel a kérdést magától és mindenféle nyaggatás nélkül. Nyilván nem azt mondom, hogy akár 10 évet is várj rá, amíg méltóztatik eldönteni, hogy mit akar. De ha minden oké kettőtök között és tudod róla, hogy ő is szeretne majd házasságot, akkor igazából nincs túl nagy gond :)

2014. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne általánosíts! az én párom megkérte a kezem és a környezetemben rengeteg a házas ember! a tiédnek még kell egy kis idő, neked meg marha sok türelem!!!
2014. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!