Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha most akarok...

Szerintetek ha most akarok ujra felvetelizni egy masik szakra ugy hogy 2013-ban erettsegiztem es hatranyos helyzetre kaptam akkor +pontot es mivel mar nem vagyok gyerek es nem kapok igy most azt le fogjak nekem vonni? Es mas tamogatas ha van az er?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátrányos helyzetért az kaphat 40 többletpontot, akit a gyámhatóság védelembe vett, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult, tartós nevelésbe vették, utógondozói ellátásban, illetve átmeneti intézeti elhelyezésben részesült, és legfeljebb 25 éves.
2015. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyzetekben úgy tudom, hogy érvényét veszti. Attól függhet, milyen fajta hátrányos helyzet. Felvin nézd meg, ott biztos fent van, ha nem akarsz keresgélni, holnap hívd fel őket.
2015. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem igenyeltunk sajnos es apukam tart el :/ de most felvetelinel ezert lefogjak vonni hogy igy most nem kapok?
2015. jan. 11. 20:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak sima hatranyos helyzet.

De ha most igenyelek akk ujra megkapom a pontot? Es februarig kiadjak a hatarozatot?

2015. jan. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!