Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME gépészmérnök vagy építőmér...

BME gépészmérnök vagy építőmérnök a nehezebb? Egy lánynak melyiket ajánlanátok jobban?

Figyelt kérdés
Ha nehezebb valamelyik, akkor mennyivel?

2015. jan. 16. 16:59
 1/3 anonim válasza:
Elso feleves gepeszmernok vagyok. En eleg neheznek talalom pedig rengeteget tanultam elotte is. A masikrol nem tudok nyilatkozni de mindenhol megvannak a szivatos targyak. Ugy valassz hogy szivesen csinald szerintem ez a legfontosabb! Ha van kerdes irj nyugodtan!
2015. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nézd a mintatantervét a két szaknak! Hogy melyik a nehezebb, azt talán azt tudja csak megmondani, aki mindkettőt elvégezte (nem hiszem, hogy túl sok van). Szerintem lánynak az építő kézenfekvőbb, és ott százalékos arányban többen is vannak, mint gépészen.
2015. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez abszolút relatív. A két szakma teljesen már. Én építőmérnök vagyok, utáltam a gépész tárgyainkat, pedig nem volt sok. Mivel ezt eltudtam végezni, a gépészmérnökihez meg napi szintű vérizzadásra lenne szükségem, annyira nem fekszik, ezért nekem egyértelműen a gépészmérnöki a nehezebb. Lehet, hogy neked az fekszik jobban és az építőmérnökit ítélnéd nehezebbnek.

Nem így kéne a fiataloknak a jövőjükről, az életükről dönteni!!!


Ülj le és olvasgass utána melyik mit csinál, mivel foglalkozik, nézz meg mintatanterveket, hogy miket kell majd tanulnod, aztán az alapján dönts, hogy számodra melyik a szimpatikusabb.

2015. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!