Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen 2 tárgyat nem...

Ha egyetemen 2 tárgyat nem teljesítek, annak lehet anyagi következménye?

Figyelt kérdés
Ez volt az első félévem ezen az egyetemen, 6 tárgyból 4-et teljesítettem is, de most 2-re "nem maradt" időm. Magánügyi problémáim voltak. A következő félévet amúgy is passziválni akartam. Jövőre megcsinálom, de most ez nem fog menni. Ilyen esetben lehet-e valamilyen fizetési kötelezettségem az egyetem felé? (Államilag támogatottan voltam)

2015. jan. 18. 12:09
 1/2 anonim válasza:
Nem, ebből semmi probléma nem lesz, tapasztalatból tudom. Fizetni nem kell! Fel kell majd venni újra, aztán kész. 3-szor lehet felvenni egy tárgyat.
2015. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetemfüggő, úgyhogy a saját egyetemed vizsgaszabályzatában kell utánanézned. Nálunk van ilyen esetben pénzbüntetés (2000 Ft/ nem teljesített tárgyanként). Pannon Egyetem egyébként.
2015. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!