Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen oldalon találhatok...

Milyen oldalon találhatok olcsó, megbízható, Budapest környéki embert, aki feltudna készíteni emelt matekra?

Figyelt kérdés
Újra érettségizem, erősségem a matek, könnyen tanulok, csak/főként emelt részre való gyakorláshoz kéne.

2015. jan. 19. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem az olcsó és a megbízható ütik egymást.

A fontos jellemzők továbbá: hatékony, tapasztalt, jól kommunikáló.

Aki olcsó, annak oka van (hacsak nem jótékonykodás miatt).

2015. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam én itt olyanra aki pl 4-5s között emeltezett matekból. Nem kell tanári képesítés csak értse a matekot.

Többet nem fizetek 5000-8000 ezret tanárnak 80-90 percért, mert ez már lehúzás, főleg hogy húzzák az időt hülyeséggel. Kérdezek egy feladatot és kertel össze vissza. Olyan kell aki korrekt és egyenes választ ad. Ha azt mondom ez a feladat ez a téma érdekel akkor abban segít.

2015. jan. 21. 12:14
 3/6 A kérdező kommentje:
*5-8ezret (bocsánat az elírásért ^^)
2015. jan. 21. 12:14
 4/6 anonim válasza:
Írtam üzenetet :)
2015. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sikerült találnod jó tanárt? Ha igen, megosztanád légyszives az elérhetőségét mert ugyanabban a cipőben járok mint te.
2015. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lehúzás nem attól lehúzás, hogy sokat fizetsz, hanem attól, amit írtál: vagyis ha valaki rossz tanár.

Nem mindenki ilyen.

A jó tanár pont olyan, amit írtál: érti a kérdést, rá tud fókuszálni, továbbá hangolódik a kérdezőre, és meg tudja közelíteni az adott kérdező problémáját, gondolatmenetét.

"Egészen közelről" ismerek ilyen tanárt, azaz olyat, aki sokért tanít, mégis tele van, és egymásnak ajánlják a tanítványok, ismerősök. Már úgy kell visszautasítani a jelentkezőket.

És nem elég, ha valaki csak érti a matekot, a tanításhoz érzék és gyakorlat kell. Ez is egy szakma ugyanis. Inkább keress egy nem olcsó, de jó tanárt! Igaz, nem sokan rendelkeznek ilyen képességgel, de aki jó, annak híre van.

Sok szerencsét!

2015. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!