Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt törin bukott már meg...

Emelt törin bukott már meg valaki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem..legalábbis, aki emelt szintű érettségire jelentkezik, az többnyire készül is rá.
2015. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

> „Nem hiszem…”

Pedig csak 2014-ben 365-en buktak meg a történelem emelt szintű érettségin: [link]

Innét töltsétek le a csv-t, és Excellel össze tudjátok számolni, hogy mennyi lett elégtelen.


> „Legalábbis, aki emelt szintű érettségire jelentkezik, az többnyire készül is rá.”

Akkor mindegyiknek 5-ösnek kéne lennie…

2015. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kimondottan intellektuális személyiségnek tűnsz, ámbár a szubjektív vélemény felismerése gondot okoz számodra, ahogy látom..


Tévedtem, nafene, kövezz meg érte légyszíves.


Csak nem egy kis szarkazmus?

Már miért kéne mindenkinek jelesre érettségiznie?

Csupán feltételezem, hogy ha valaki alkalmasnak érzi magát, hogy egy adott tárgyból emelt szinten érettségizzen, akkor készül is rá, de úgy tűnik, tévedtem.

2015. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

> „Tévedtem, nafene, kövezz meg érte légyszíves.”

Mármint a hitedet illetően?… Azt nem tudom. (Így kezdted: „Nem hiszem…”) Amúgy a hitünkkel kapcsolatban sok mindent le lehetne írni…


> „Már miért kéne mindenkinek jelesre érettségiznie?”

Csak AKKOR, HA rendesen felkészülnének rá. Mondjuk a te válaszodban is szerepel, hogy csak „többnyire” készülnek, így valóban nem stimmel, hogy mindegyiknek 5-ösnek kéne lennie… Szóval igen, én is tévedtem…


Kövezzük meg egymást! (Ez most elmegy szarkazmusnak?…)

2015. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kezdjünk teológiai vitát, nem a megfelelő témakör.



Ami felettébb érdekes, hogy görcsösen ragaszkodsz a saját álláspontodhoz, illetve, azzal természetesen nincs is gond, csak a nevelő-magyaráz kitéréseket nem értem, hogy mi célt szolgálnak.


Mint kiderült, tévedtem.

Korrigáltál is rajta, mivelhogy felhívtad rá a figyelmem, az addig oké.

De a többi kitérőt, illetve megjegyzést-kommentárt nem igazán értem.


Kérlek, homályosíts fel, (privátban, ne szemeteljük tele a kedves kérdező topicját) köszönöm.

2015. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ez elég ijesztő..főleg, hogy nem is vagyok anynira jó képessűgű. Fakton jó dogákat írok, de az ugye más..:/

Köszönöm a választ MINDKETTŐTÖKNEK! :)

2015. jan. 20. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyről hallottam, az nem is jó suliból jött, nem is mérte fel, hogy mennyit kéne készülni. Ez alapján ne vonj le következtetést, és ne félj feleslegesen, inkább csinálj meg a korábbi sorokból párat. Ha elérhetetlenül nehéznek érzed, akkor lehet, hogy tényleg nem kéne. De ha nagyjából tudod, vagy úgy érzed, hogy meg tudnád tanulni, bele tudnád rakni az energiát, akkor érdemes lehet belevágni (és gondolom, azért a fakton se csak évszámokat kérdeznek dolgozatban).
2015. jan. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
érettségis feladatok szoktak lenni általában, és nem érzem őket nagyon könnyűnek, de általában meg is tudom őket odlani jó százalékkal. Én attól félek, hoyg kevés az idő.
2015. jan. 21. 16:26
 10/10 A kérdező kommentje:
71% lett! :))
2015. jún. 25. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!