Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok, erről mi lenne a...

Orvosisok, erről mi lenne a véleményetek? Minden érdekel, ami az emberi testtel kapcsolatos! Arra gondoltam, hogy beszereznék néhány ilyen tankönyvet. Valamit meg tudnék belőle jegyezni? Szerintetek ez nem gáz így?

Figyelt kérdés
Későn jöttem rá, mi érdekel. 22 évesen kezdtem el rajta igazán agyalni. Most először le kellene érettségiznem ,aztán tovább. Az orvosi kizárt, nincs hozzá kitartásom, munkát keresek, gyerekem van. Lányom születése után jöttem rá, hogy a szülészet érdekel. Gondoltam, akkor szülésznő. Átnéztem, mi kell hozzá, sajnos nem jön össze. Asszisztens szintén nem. :(
2015. jan. 21. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
"Orvosisok" Azok meg kicsodák??????
2015. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj, ez most komoly???? :O Csak neked :akik orvosi egyetemre járnak.... Remélem, most jobb :D
2015. jan. 21. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is a kérdés?


Eü pályára nem akarsz menni, mert ahhoz tanulni kell.


Ha érdekel a téma, olvass bármit, ami neked megfelel. Csak tanulni fogsz belőle. Miért lenne gáz?

2015. jan. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
OKJ? Annál könnyebb módja nincs annak, hogy az egészségügyben helyezkedj el.
2015. jan. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem azért nem akarok eü pályára menni, mert tanulni kell. Egyszerűen nincs rá lehetőségem.

Sajnos ahova most járok, esti gimi, ott a biológia egy nagy nulla. A tanár közölte, hogy esély sincs abból érettségizni, ahhoz ez nagyon nehéz. Ráadásul gondolkodtam a tanfolyamon, ha valahogy sikerülne az érettségi. Viszont a szülésznőhöz kell 2 év szülészeten eltöltött gyakorlat, ami itt megint elég esélytelen. ( kisváros, kevés lehetőséggel..) Asszisztens képzés még elmenne, de ahhoz is Pestre kellene feljárni ( megint nem megoldható). A tandíj meg több, mint a havi fizetésem lenne. Sajnos a főváros tőlünk 3 óra, ráadásul segítség nélkül vagyok egy kisgyerekkel. Ezért sem megoldható az eü pálya...

Viszont, mint írtam, nagyon érdekel. Ezért is keresek/ keresnék olyan könyveket, amikből itthon is tudok tanulni. Pl anatómia atlasz, szülészet-nőgyógyászat tankönyve, stb.. :) Írnátok néhány érthető könyvet? Köszi

2015. jan. 21. 10:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Természetesen azonban nem adom fel, hátha egyszer sikerül megoldani!
2015. jan. 21. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az orvosi könyvekből nem értenél meg semmit.
2015. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább bioszos felkészítő könyveket szerezz, és próbálj egyedül felkészülni arra, hogy egy tűrhető bioszt írj, mert ha nincsenek alapok, arra nem fogsz tudni építkezni.


Tanfolyamot meg próbáld meg, max akkor, ha nagyobb lesz a gyerek. Legrosszabb esetben nem jön össze, és na bumm.

(mondjuk arra azért még gondolj, hogy ha szülésznő leszel, és a környéken gyakorlatra nincs lehetőség, hogy fogsz elhelyezkedni - Nagyobb városba költözés ki van zárva?)

2015. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt tudom javasolni:

[link]


Ez laikusoknak íródott, de azért elég jó kis könyv, és online elérhet az egész.

2015. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi. A költözés egyenlőre kizárt. Talán néhány év múlva, ha úgy jönnek össze a dolgok. Több érv szól a költözés mellett, mint ellene.
2015. jan. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!