Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiányzás, mit gondoltok erről?

Hiányzás, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

edig 117 órát hiányozztam a suliból 17 napot, gyenge az immunrendszerem könnyen megbetegszem, az ofő azt mondta év elején az osztálynak, hogyha vki megbetegszik menjen fel az orvoshoz iratni gyógyszert és menjen másnap suliba. Na már most a célja nemes, hogy ne legyen hiányzás, de én folyamat megbetegszem, mert mindenki betegen jár suliba az osztályból és ott köhögnek, tüsszögnek....stb terjesztik a betegségeiket, én meg folyamat pótolhatom az anyagot.


Mit tudnék tenni, vagy már azt se tudom m legyen.



2015. jan. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból mondom, de ha ilyen beteges vagy, inkább magántanárhoz kéne járnod. Ha nem tudod megfizetni, mást nem tudsz tenni.


Egyébként én elég spirituális alkat vagyok, úgyhogy én abban hiszek, hogy minden betegség lelki eredetű... Szóval, ha maradni akarsz a sulidban, az egészséges életmódon és a pozitív hozzáálláson kívül mást nem nagyon tehetsz, hogy csökkentsd a hiányzást.

2015. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy az osztályfőnököd hülye. Biztos nem biológia szakos. Aki beteg, az ne fertőzzön meg másokat, és csak akkor menjen vissza, amikor teljesen meggyógyult, különben visszaesik. De tényleg a lelked rendbehozásával, önbizalomnöveléssel, vitamindús vegyes táplálkozással, sok mozgással, sétával, esetleg pluszvitaminokkal és ásványi anyagokkal, elegendő pihenéssel, alvással, barátokkal javítani tudod az immunrendszeredet.
2015. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Pff csak 117? Nálunk van vagy 4 gyerek akik 200 felett vannak. És sokan akik 100 körül.


Ha betudod pótolni akkor nincs gond. Ne érdekeljen más mit mondd. De tényleg csak akkor hiányozz ha muszáj!

2015. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából biosz szakos, am sok vitamint szedek, elkezdtem sportolni, próbálkozok ahogy tőlem telik...
2015. jan. 22. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy cigány aki több mint 230 órát hiányzott a fél év alatt és bukásra ál minden nap 10-15-20 perceket késik
2015. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!