Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan képzeljem el az egyetem...

Hogyan képzeljem el az egyetemi tanulást?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy most hogy képzeljem el az hogy most mennyit kellesz járnom, hogy lesz időm más dolgokra. Csak mert a mostani órarendeket láttam de ez nagyon nem hasonlít a sulira. Itt egy csomó tantárgy, nem értem mit hova...

2015. jan. 21. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden szaknak van egy mintatanterve, amit érdemes követni. Minden szemeszter elején meghirdetésre kerülnek az órák és jelentkezni kell rájuk. Ez az év legrosszabb és legnehezebb időszaka. :D

A legtöbb előadás másfél óra, nem kötelező rajtuk részt venni, a gyakorlatokon viszont igen, ott mindig van katalógus, néha előadásokon is. Tárgytól, szaktól függ, hogy mennyit kell bent lenned, mennyi ZH-d van év közben, hogyan zajlik a vizsgaidőszak.

Lehet olyan, hogy egész nap csak egy órád van, de az este nyolckor, lehet az is, hogy egy nap van 4 órád, fél órás szünetekkel.

Hogy mikor teremtesz magadnak szabadidőt, hogy jársz be, mikor tanulsz, minden rajtad áll.

2015. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!