Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az egyetemi...

Hogyan lehet az egyetemi végzettségemet érvényteleníteni?

Figyelt kérdés
Elhelyezedési nehézségek miatt szeretném ezt. Úgy érzem, többre mennék diploma nélkül. Azt már megtudtam, hogy a diploma visszaküldése az egyetemre még kevés a végzetttség érvénytelenítéséhez, de nem tudom, hogy ha ez kevés, akkor mi ennek a módja. Mit kell tennem, hogy az egyetem visszavonja a megszerzett végzettségmet?

2015. jan. 21. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem egyszerűbb ha csak simán nem írod be az önéletrajzodba?
2015. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha olyan helyre jelentkezel ahol nem kell, akkor nem írod bele az önéletrajzba és ennyi.
2015. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
ebből a kérdésből is látszik, hogy mennyi idióta végzi el az egyetemet.
2015. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem írom be az önéletrajzomba, attól az még megvan, és én érezném magam rosszul tőle, ha meglévő végzettséggel másban helyezkednék el. Ha mást csinálok, mint amit tanultam, akkor minek végeztem el? Akkor már tisztességesebb lemondani róla.
2015. jan. 21. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi bajod van.
2015. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Ritka nagy idióta vagy.
2015. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, nem az adófizetők pénzén végezted azt a híres "egyetemet".
2015. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
A születésedet ne vonja vissza a kórház?
2015. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Helyezkedj el a szakmádba. Miért akarnál másba dolgozni?

Vissza ne vond, mert nem tudhatod, hogy 20 év múlva esetleg nem jön -e jól.

2015. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: én is a szakmámban helyezkednék el, de amilyen végzettségem van, abban elég kevés állást hirdetnek. Ha mégis, azt sem a környékünkön. Ezért érzem úgy, hogy több lehetőségem lenne másban. A végzettség érvénytelenítése csak B terv arra az esetre, ha anyagilag nagyon sürgős lenne elhelyezkedni és éppen nem lenne álás a szakmámban.
2015. jan. 21. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!