Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok, de még mindig...

24 éves vagyok, de még mindig úgy írok, mint egy gyerek. Nektek mikor változott meg az írásstílusotok, és hogyan? Tudok ezzel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudsz!

Olvass sokat, mindegy, hogy "igazi" vagy weboldalas könyvről van szó, de persze ne ponyvákat, és ne is az úgynevezett "people" magazinokat.

Javulni fog a stílusod, gyarapodik a szókincsed, sokkal könnyebben tudod majd kifejezni magadat akár írásban, akár szóban.

Ha úgy értetted a kérdést, hogy a kézírásod gyerekes, akkor viszont a géppel való állandó írást kell fekcserélned időnként kézírásra.

Tudom, hogy ez a mai világban nem könnyű, de ha zavar a gyerekes írás, nemigen tudsz mást tenni... :)

2015. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21 leszek és nekem is gyerek, nekem ezzel nincs gondom.
2015. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 17 éves koromban :) A sok olvasás segít.


Egy pillanatra azt hittem, a kézírásodra gondolsz :-D

2015. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én először az irodalmi stílusra gondoltam, aztán elbizonytalanodtam, azért írtam választ mindkét esetre.

Nem egészen világos a kérdés!

A "gyerekes írásstílus" vonatkozhat a kézírásra, de a fogalmazáskészségre is.

2015. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!