Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúghatnak nyári gyakorlatról?

Kirúghatnak nyári gyakorlatról?

Figyelt kérdés

Dekoratőr okj képzés.

Még fogalmam sincs hova tudok majd menni,valószínűleg az iskola jelöl ki egy helyet,nem tudom lesz-e egyáltalán fizetés.

Eddig csak annyi biztos h én ár-érték arányban fogok 'dolgozni'. Be fogok járni a munkahelyre,de fizetés nélkül tessék-lássék fogom csinálni a dolgokat vagy szándékosan rosszul.

Előbb-utóbb ez nyilván fel fog majd tűnni,emiatt kirúghatnak?

A tanulószerződésnek mennyi a felmondási ideje?

Az iskola ezesetben másik helyre küld? Vagy mi van ha nem lesz meg a gyakorlat a nyáron?


2015. jan. 24. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fegyelmi vétséget követsz el kirúgnak, ez esetben nincs felmondási idő, az iskola nem keres neked másik helyet, ezzel szemben valószínű, hogy onnan is kirúgnak.
2015. jan. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi számít fegyelmi vétségnek? Vagy honnantól számít annak a tessék-lássék munka?

Ha ez teljesen szubjektív...akkor ennyi erővel ha a főnök pikkel rám az első naptól fogva

(de tényleg akármiért...

ha azzal hoz össze a sors akinek a gyerekével utáltuk egymást általánosban,vagy mégjobb,magával az utált gyerekkel,az exeddel,vagy az exed új csajával/pasijával,esetleg tesz egy szexuális ajánlatot amit visszautasítok,vagy csak ő rapper én meg rocker...BÁRMI miatt)

és ha egyszer 5 centivel odéb teszek valamit mint kellene vagy kések egyik nap 5 percet stb akkor mondvacsinált okkal már másnap kirúghat?


Nem tudom jogszabályilag ez hogy van szabályozva de a "sehogy." az nekem így elég durva...ez volna 2015 eu?! :D

2015. jan. 25. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!