Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme van egyetemeken a...

Mi értelme van egyetemeken a HÖK-nek? Konkrétan annyi pénzt lenyúlnak, hogy hihetetlen.

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Sosem állnak ki a hallgatókért, pedig sokszor volna rá alkalom.
2015. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi értelme van nekik, hogy mikor van egy rendezvény pakolják a padokat, illetve mikor vége van elpakolják azokat.
2015. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezt havi 100 ezrekért? ME-n is nem egy esetről hallottam, hogy lopják a pénzt. Egyik ismerősöm neptunjában például 100.000 ft jutalmat láttam, HÖK jutalmat, közben meg nem is HÖK-ös, csak legjobb spanja tag...
2015. jan. 26. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol így van nem csak a HÖK-ben. A szar lefelé folyik a pénz pedig felfelé.
2015. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, a HÖK egy rohadt gittegylet, egyetemről még éppen ki nem bukó emberek gyűjtőhelye, akikhez valahonnét dől a lóvé. Egyetemista koromban az egyik szülőm munkanélkülisége, és a két kiskorú testvérem megítélésem szerint indokolttá tette volna, hogy kapjak szociális ösztöndíjat, de egy pont híján nem kaptam meg. Később hallottam valakitől, akinek a HÖK-ös haverja elpöttyintette, hogy ja, amúgy a SZOCIÁLIS ösztöndíjak esetében elsődleges szempont, hogy ismersz-e HÖK-öst, és ha igen, nagyobb valószínűséggel kapsz pénzt. Így, akinek amúgy kőgazdagok a szülei, de ő mondjuk oké, miskolci, és koleszos, és van max egy testvére, de ismert valakit a HÖK-ben valamiért kapott pénzt... A szociális ösztöndíjat ilyen feltételekkel egyszer sem kaptam meg, mehettem az egyetemi tanulás mellett diákmunkázni, és havonta kicsivel a minimálbér alatt kerestem, pedig 4,5 felett volt az átlagom, de a tanulmányi ösztöndíj az ELTE TTK-n nevetségesen kevés, még színjeles átlaggal is. A HÖK-ös arcok, pedig megfigyeléseim szerint évi 2-3 gólya, meg mittudoménmilyen ótvar szar, még jelentős alkohol mennyiség fogyasztása mellett is közepesen élvezhető rendezvény, és 1 gólyatábor megrendezéséért indokolatlanul sok pénzt kapnak. Ez vérlázító.


Btw, ezek mellet pedig üzenem a HÖK-ös komáknak, hogy ezek után a képmutatás magasiskolája ócsárolni AKÁRMELYIK kormányt, ha kicsiben, huszonévesek közt is ugyanazt a korrupciót műveled, amit a parlamentben.

2017. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!