Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha két passzív...

Mi történik, ha két passzív félév után sem iratkozom be, de van tartozásom az intézmény fele?

Figyelt kérdés
Elvileg megszűnik a hallgatói jogviszony. És a pénzzel amit nem fizettem be mi lesz?

2015. jan. 26. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Behajtják akkor is. Ha pár ezer forint, lehet, hogy nem foglalkoznak vele, de ha több százezres tandíjról van szó, tuti, hogy követelni fogják.
2015. jan. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogyha most nem is hajtják be az összeget, bármikor, amikor egyetemmel kapcsolatba kerülsz azaz szeretnél elkezdeni mondjuk egy új szakot egy tök más egyetemen évekkel később, nem fogsz tudni, míg ki nem egyenlítetted a tartozást.
2015. jan. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!