Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia tanárt keresek,...

Biológia tanárt keresek, tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés

Olyan biológia tanárt keresek, aki fel tudna készíteni emelt biológia érettségire. Már kijártam a középiskolát, ahol nekem csak egy évig volt ez a tantárgy tartva, így nincs semmi kapcsolatom, lehetőleg egy megbízható tanár kellene, aki tényleg felkészít, nem csak a pénzt kéri el az óra végén. Vagy gondoljátok, esetleg tanfolyamra kellene jelentkeznem?


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. jan. 26. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 100 órás tanfolyamra kellene jelentkezned.

Általában olyan októberben indulnak, és májusig, április végéig tartanak, azaz az érettségiig.


Addig érdemes nézegetni tankönyveket.


Érdemes még addig dokumentumfilmeket nézni, hallgatni különböző előadásokat, ezenfelül élet és tudományt, illetve egyéb tudományos cikkeket (esetleg könyveket) olvasni, hogy ne legyen szokatlan a nyelvezet.

2015. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Olcsóbb is, olyan 50-60 ezer forint környékén mozognak.

Persze ha van pénzed, akkor a magántanár jobb, de szerintem elegendő lenne egy ilyen intenzív tanfolyam is.


Mi egyébként a célod? Mi szeretnél lenni?

2015. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon hasznos volt! :) Pszichológia szakra szeretnék jelentkezni, és oda két emelt érettségi kell, úgy gondoltam, a biológia lenne a leghasznosabb, mert oda járó ismerősöm mondta, hogy sok anatómiát, mikrobioszt és hasonlót tanulnak, nem szeretném, ha teljesen új lenne, amit majd ott hallok, na meg persze a pontok miatt is kell.:)
2015. jan. 26. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt egy eladás sorozat:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLZufL5gwyTPJMSEZg79la..


Ha nem tudod megnyitni, akkor youtube-on keressél rá erre:

a tudomány határán


13 előadás van benne, és nagyon nagyon érdekesek.

2015. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A magántanár szerintem jobb. Én pasztorálpszichológiát tanulok, emelteztem bioszból és most tanítok is. Nem minden magántanár kér olyan sokat. Én 1000 Ft/60 percért szoktam korrepetálni meg felkészíteni. SZIE-s előkészítőre jártam biosz-kémiából de nagyon drága szerintem.
2016. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!