Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME rajz-előkészítő vagy...

BME rajz-előkészítő vagy Színművészetis előkészítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Még nem tudom pontosan, hogy hol szeretnék továbbtanulni, de leginkább a színműn és az ipari formatervezőn (BME) gondolkodom. Tudom, a kettő távol áll egymástól, de jelenleg ezek érdekelnek, és ezért szeretnék az előkészítőre menni. Így jobban meg is tudnám ismerni, hogy pontosan miről is szól...stb. A kérdés az hogy melyik éri meg jobban (vagy egyáltalán melyik éri meg)?

Anyagiak miatt csak az egyiket tudnám választani...

Akik már voltatok valamelyiken, segítsetek!!


Egyébként jövőre érettségizem,és valószínűleg a két kurzus időben is fedné egymást.



2015. jan. 27. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

a bme rajzelőkészítőn először kockát tanítanak meg rajzolni, aztán egyre bonyolultabb kompozíciókat csinálnak hengerekből meg boltívekből, aztán mindenféle szék is lesz. rohadt drága, de állítólag előkészítő nélkül nehéz átmenni az alkalmasságin, bár ezt lehet, hogy csak azért mondják, hogy fizessél. a formatervezésről nem fogsz megismerni semmit, csak rajzolni tanítanak meg. amúgy lehet választani több időpont közül.

ha érdekel a szak, akkor inkább nyílt napra nézz el.

2015. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Arról idén sajnos már lecsúsztam.. :/ De igazából ha azt a szakot választanám, tuti mennem kéne az előkészítőre mert muszáj még fejlesztenem a rajz-tudásom.

(ment a zöld kéz! ;) )

És jöhet még válasz, ha valakinek van ilyen tapasztalata!!

2015. jan. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!