E-Felvi Pontszámító?

Figyelt kérdés
Kicsit kétségbe ejtett, hogy eddig a pontszámítás után az általam megjelölt szakra megvolt a pontszámom, most pedig azt írja, hogy nem értem el a minimum pontot? :( Valaki tapasztalt már ilyet?
2015. jan. 27. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy 1 éve nézted utoljára (akkor még 260 volt a minimum ponthatár), vagy más értékeket írtál be, vagy elírtál/kifelejtettél valamit vagy pedig jogszabályváltozás volt, és amit addig ott elfogadtak, most már nem. Természetesen lehet más oka is, de szerintem ezek a legvalószínűbbek.
2015. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 hete néztem és most, az adatok el vannak mentve azokon nem változtattam! 280 a minimum ponthatár úgy tudom illetve a felsőfokú képzésekre pedig 240 volt eddig.
2015. jan. 27. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg központi ponthatár van a szakodra. Mi a szak és hány pontod van???
2015. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sima felsőoktatási szakképzésre jelentkeztem amire nem változott a ponthatár. 240 a minimum nekem meg eddig 250 volt.
2015. jan. 27. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
VAn többletpontod? Mert fszk esetén úgy kell meglennie a 240 pontnak, hogy csak az emelt szintű érettségiért járó többletponttal számlosz.
2015. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem számoltam többletpontot eddig sem. Van nyelvvizsgám de azt sem írtam eddig be. Csak az érettségi és a középiskolai eredményeket számoltam. Nem tudom mi történt. Ráadásul beadtam a jelentkezést és most kicsit elkeseredtem.
2015. jan. 27. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha adok priviben egy mailcmíet, meg tudod oldani, hogy lefotózd a pontszámító oldalt, és átküldd az eredményeidet, próbálok segíteni, de így nehéz.
2015. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. A héten frissítették a pontszámító kalkulátort, eddig a keresztféléves felvételi eljárás jogszabályminimumai alapján működött.
2015. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!