Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális munkás vagy védőnő...

Szociális munkás vagy védőnő képzéssel járnék jobban?

Figyelt kérdés
Ez a kettő jöhet most nálam szóba, de nem tudok dönteni, melyik érné meg jobban? Olvastam mindkettőről, és elvileg elhelyezkedni egyikkel sem lehet igazán. Azt tudom, hogy a fizetés mindkét esetben nagyon kevés. Vélemények?

2015. jan. 29. 14:02
 1/2 anonim válasza:
97%
Nem tudom kitől hallottad hogy nem lehet elhelyezkedni.Védőnői állás sok üres van,csak elszórva az országban. A fizetés egyiknél sem egetrengető,de ha az ember a fizetésért dolgozik és nem a segíteni akarásért az baj,főleg ezekben a munkakörökben.
2015. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Védőnő vagyok, állás sok van, szerintem. A védőnők pedig szívesen helyettesítenek is, ezzel növelve fizetésüket. Sajnos a fizu nem sok, de az ilyen jellegű szakmákra ez jellemző... Milyen védőnőnek lenni? Szerintem jó, ha elég nagy az empátiás készséged, könnyen megy az ezerszínű családok, szülők elfogadása, ha tudsz jól hallgatni, ha képes vagy folyamatosan fejlődni, tanulni, változni. :)
2015. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!