Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fakultáció? Érettségi?

Fakultáció? Érettségi?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy angolból lehet-e fakultálni,és érettségizni? Ha igen akkor az angol érettségi azonos az angol nyelvvizsgával? vagy milyen egy angol érettségi? és ha fakultálsz egy adott tárgyból, akkor abból kötelező EMELT szintű érettségit tenni? Bocsi de hülye vagyok ehhez

2015. jan. 29. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idegen nyelv érettségin ma már kötelező. Ha emelten érettségizel belole akkor ha eléred a 60%ot (szóbeli írásbeli együtt) akkor azt hisze, az ér fel egy középfokú nyelvvizsgáv)
2015. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

iskolafüggő, hogy van-e lehetőség fakultációra menni

az érettségi nem azonos a nyelvvizsgával, de emelt szintű érettségi 60%-os teljesítéséért kapsz középfokú nyelvvizsgát

a fakultáció nem jelent kötelező emeltet

korábbi érettségi feladatsorokat az oktatas.hu-n találhatsz

2015. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
*nyelvvizsgával. Én jártam faktra de ezek ilyen előkészítő órák voltak majd az érettségire, hogy többet gyakorolj, többet tudj. (Bocsi véletlenül elküldtem az előbb)
2015. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat, megvilágosodtam:) megy a zöld kéz
2015. jan. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!