Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anyukám jelentkezhet helyettem...

Anyukám jelentkezhet helyettem érettségire vagy meghatalmazást kell írnom?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, tavaly érettségiztem, kihagytam egy évet és most külföldön vagyok. Az egyetemre való jelentkezést ugye online el tudom intézni, viszont májusban le kell tennem egy eü. alapismeretek érettségit, és már csak akkor megyek haza. Így kell meghatalmazást írnom anyukámnak, hogy már elmúltam 18, és tanulói jogviszonyom sincs, vagy ennek nincs köze hozzá, és jelentkezhet ő is a nevemben a kormányhivatalnál?

Előre is köszönöm!



2015. jan. 29. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyesen kell aláírni a jelentkezési lapot, ezt, kinyomtatva: [link] Ha külföldön vagy, el kell postázni a kormányhivatalnak.
2015. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
A jelentkezési lapot kell személyesen aláírnod, azt meg letöltheted és kinyomtathatod.
2015. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha anyukád fogja befizetni a vizsgadíjat, akkor neki küldd el, hogy egyben legyen a feladóvevénnyel.
2015. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy egyébként a válaszok is érdekelnek?
2015. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!