Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mikor kezdett el igazán az...

Ki mikor kezdett el igazán az érettségire tanulni?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok és még vannak tételeim amiket ki sem dolgoztam meg még el sem kezdtem tanulni... félek de még nem volt időm a suli mellett tételezni..
2015. febr. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még semmilyen tantárgyra nem tanultam, egy tételt sem dolgoztam ki.

Szerintem felesleges túlaggódni, meg túl hamar elkezdeni, mert még annyi az új anyag a suliban, hogy azok mellett könnyű elfelejteni az ismételteket.


18/L

2015. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Angolra egy büdös mukkot nem készültem, a szóbelin tudtam meg, hogy milyen jellegűek a feladatok.

Magyarból volt tételes óránk, amikor közösen kidolgoztuk, következő alkalommal feleltünk belőle, ezt a második félévben kezdtük el.

Matekból az esélytelenek nyugalmával vettem először kézbe a függvénytáblázatot valahol április közepén, hogy majd lesz valami.

Franciából nem volt gond, kis részenként második félévben foglalkoztam a szóbeli anyagával, az órákon meg elve készültünk érettségire, nyelvvizsgára.

Emelt töriből is mindig gyakoroltuk az eddigi feladatsorokat, a szóbelire csak azután kezdtem tanulni, hogy elballagtunk.

Matekom lett hármas, többi ötös.


Ne mond, hogy nincs idő suli mellett, mindenkinek arra van ideje, amire szakít. Csak egyszer szánd rá magad, és mindjárt jobb. Nekem az segít, hogy felhergelem magam, és akkor jóval hatékonyabb vagyok gyorsaság és idő tekintetében is.

2015. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Matekból március körül kezdtem el. A többire nem készültem. A szóbeli tételeket írásbeli után tanultam meg. De elég jól sikerültek.
2015. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!