Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném elkezdeni tágítani...

Szeretném elkezdeni tágítani a fülem, de nem tudom eldönteni hogy csak az egyiket vagy mindkettőt? Tipp? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
15/L

2012. febr. 10. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hülyén néz ki ha csak az egyiket tágítod ki szerintem tágítsd mind2-őt.de nagyon vigyázz mert így is kinézhetsz a végén [link] de mondjuk jól néz ki [link]
2012. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8-10 mm-ig szeretnék csak elmenni, és köszi a választ!
2012. febr. 10. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nem tudom hogy csinálta hogy ilyen lett... Nekem egyszer volt rajta egy kis seb, mikor hülye ésszel bambuszt tettem bele...


Én is azt ajánlom, hogy mind a 2-t. Szerintem is elég idétlen ha csak az egyikbe van, ezzel most senkit nem akarok bántani, uh. ne legyen sértődés :D


(-10 milinél azért már nyúlik a füled, és szemből elég fura, ha az egyik lentebb van :D

Sokkal jobb ha egyszerre tágítod mind a kettőt, és egyik oldaladon se tudsz aludni :D

2012. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az tetszik, ha csak az egyikben van. :) Mondjuk én mindig a bal oldalamat hangsúlyozom.
2012. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szerettem soha a szimmetriát, és látszik is rajtam.. egyik fülemben van csak tágító, és szerintem így a jó. :D am én azt mondom, hogy kezdd el az egyiket, és ha úgy annyira nem tetszik, akkor a másikat is. ennyi :D
2012. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első kép kicsit meglepett. Nem szép ilyenekkel riogatni szegény lányt :D

Szerintem is mind kettőt tágítsd.

2012. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)))
2012. febr. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!