Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác, akit szeretek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akit szeretek nem tudja eldönteni, hogy mit akar tőlem. Tipp?

Figyelt kérdés
Ha hanyagolnám vagy féltékennyé tenném, akkor szerintetek észhez térne? Vagy hogy lehet észhez téríteni egy pasit? :S
2012. jan. 3. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud dönteni, akkor hagyd ott.
2012. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tudja,de fájna neked elmondani..

Ha meg szeretne ő is,nem lenne igazából min gondolkodni..bár nem ismerem a sztoritokat.

2012. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
imádkozz, hátha az neki az Úr egy kis észt...
2012. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

leöntöd egy pohár vízzel.

amúgy én ha úgy érzem, hogy nem érdeklem a csajt, onnantól kezdve leszarom. legalábbis érzelmeket nem táplálok iránta :D

2012. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagold!

Állítsd kihívás elé! De nem próbáld meg féltékennyé tenni, mert akkor inkább hagyni fog.

Ha valóban szeret, érdekled, akkor rájön majd erre, és küzdeni fog érted! Ha nem érdekled annyira, akkor meg nem fog lépni. Így is jó.

Neked kell eldönteni, hogy minden áron kell neked az a fiú, vagy csak úgy, hogy ő is szeret!

Remélem segítettem.

2012. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szeretem nagyon, nem tudok tőle elszakadni. ezért gondoltam arra, hogy így "ráijesztek". hátha rájönne, hogy "hoppá, nekem kell ez a csaj"
2012. jan. 3. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal ne kezdj,aki nem tudja mit akar.
2012. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hogy állítsam kihívás elé?
2012. jan. 3. 23:01
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
sírin fogsz te még ebben a kapcsolatban :/
2012. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Macs1209 ***** válasza:

Ha féltékennyé teszed, az 2 dologba sülhet el:

- 1 összejöttök.

- 2 elveszíted


99% a második. Ez már ócska trükk, csak a naiv emberek eszik meg.

2012. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!