Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy fogok leérettségizni...

Hogy fogok leérettségizni történelemből?

Figyelt kérdés

Annyira parázok, mert azt hiszem rövid távu memóriám van. Plusz az 1800-as évek elötti dolgokat annyira unalmasnak tartom, hogy három napig is ülhetek felette se jegyzem meg egy napnál tovább.

Azok segítségét kérném, akik szintén síkhülyék töriből de képesek voltak minimum egy hármas érettségit írni. HOGY CSINÁLTÁTOK? Sokan mondják, hogy az atlaszból is milyen jól lehet legálisan puskázni ... de négy év alatt az én tanárom, még az atlaszt se vetette velünk elő. Látni se láttam. (Saját atlaszunk nincs, könyvtárból /kéne/ behoznia hogy esetleg dolgozzunk vele.)

Az óra abból áll hogy kint áll a tanár elmondja a leckét mi azt lejegyzeteljük és annyi. Könyvet is feleslegesen vettük meg. Még tanulni is alig lehet belőle, mert amit dolgozatoknál visszakérdez, annak negyede benne sincs a könyvben. (létezik ez?)



#bukás #történelem #történelem érettségi #elrontotta a történelem az életemet #nincs jövőm #köszönöm történelem
2015. febr. 8. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen tanárom volt, érettségi előtti két hétben elolvastam a szóbeli tételek felét, 80% lett. Kompetencia alapú a töri(és magyar) érettségi, nem tudás(tanulni a szóbelire kell)
2015. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a tanár nem veteti elő az atlaszt, de te tudod, hogy milyen hasznos, akkor talán kivehetnél egyet a könyvtárból és otthon megnézhetnéd. Megnyitsz egy érettségit és megnézed mik vannak benne. Nem olyan nehéz dolgoz ez.

Egyébként én is hülye vagyok töriből, de bizakodom, hogy sikerül összehozni majd egy jobb érettségit. Igazából csak olvasgatni kell hozzá, fel lehet fogni egy "meseként".

2015. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!