Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emberi erőforrások végzettség...

Emberi erőforrások végzettség valóban keresett és jól fizetett?

Figyelt kérdés
Végzettek tapasztalatait (is) várom :)

2015. febr. 8. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jól lehet keresni HResként, de eléggé telített a szakma főleg mivel sokan úgy dolgoznak ilyen munkakörökben, hogy is nem emberi e. diplomájuk van, hanem másfajta gazdaságis diploma. De olyannal is találkoztam, akinek valamilyen bölcsész diplomája volt, de HResként dolgozott.

Mikor én elkezdtem ment a szöveg, hogy jah, hát sokan másmilyen végzettséggel csináljál ezt, de pár éven belül csak emberis diplomával lehet HRes valaki. Na,ez azóta se teljesült. De most pl. FOKSZon el lehet végezni, csak az nem ad diplomát, viszont 2 éves a képzés és azzal már lehetsz HRes. Viszont ebből szerintem nem éri meg diplomá szerezni.

2015. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!