Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire jelentene fel? Mit tegyek?

Mire jelentene fel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyetemi hallgató vagyok. Meg szerettem volna kérni egy tanárt, hogy a 3 gyakorlatot engedjen már másik csoportban teljesíteni, mert dolgozom és nem tudok 15 héten keresztül csak szerdán járni az adott gyaxira. Először meg sem akart hallagatni, majd elkezdett alázni keményen, hogy ezt megelőző tárgyat is 4. felvételre teljesítettem. Ès ezt olyan mekkora hülye vagy hangsúllyal. Majd közöltem vele, hogy ez nem igaz, már csak azért se mert annyi éve nem is járok az egyetemre, másrészt nálam volt az indexem ésmutatni akartam, hogy ott van benne , hogy 2 alkalommal vettem fel és teljesítettem. Erre ő továbbra is mondta a hülyeségét, hogy márpedig igenis 4 felvétel volt. Ès hogy én hogy kételkedhetem a szavában, mikor az oktatót tisztelni kell. Majd többször elhangzott tőle, hogy feljelent. Azt nem tudom mire... A hallgató nem védheti meg magát, ha jogtalanul alázzák. Majd végül mondtam neki én tisztelem az oktatókat, amelyiket van mire. Majd megint többször elhangzott a fel fogom jelenteni mondat.. De otthagytam, bezártam az ajtót. Most viszont nagyon idegesít. Mit tegyek? Menjek a feletteséhez, vagy a dékánhoz?

2015. febr. 11. 00:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hallgatói képviselet. NEM A FELETTESE. A felettese valószínűleg le sem fog sz*rni téged, semmilyen nyomást nem tudsz rá gyakorolni. Nálunk nem egyszer volt hatalmas balhé abból, hogy a diák a dékánhoz ment és nem a hallgatói képviselethez. Az egész tanszék behisztizett és éveken keresztül szivatta a következő évfolyamokat. Nem mondom, hogy ez a normális, de sajnos így működik. Egyébként sajnos a tanárnak nem kötelessége engedni, hogy bejárj másik gyakorlatra, úgyhogy emiatt felesleges panaszkodnod. Azt meg, hogy elmebeteg, sajnos te ugyan úgy nem tudod bizonyítani, mint ő a hülyeségeit. Szóval ha mindenképp akarsz valamit, akkor hallgatói képviselet, de én a helyedben hagynám a francba. Mégis mit szeretnél vele elérni? Szerintem semmire nem vezetne. Majd ha esetleg vizsgán/zh-n látványosan igazságtalan, akkor tudsz tenni valamit.
2015. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!