Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyit kérnétek ezért a...

Ti mennyit kérnétek ezért a korrepetálásért?

Figyelt kérdés

Hétköznap minden nap kellene mennem egy 8-os gyerekhez és minden tantárgyból segíteni neki (házi, kikérdezés, felkészítés). Minden nap 2 órát tanulnánk.

Én mennék hozzá, tőlem több mint fél órára lakik.

Mennyit kérjek ezért óránként?


2015. febr. 12. 16:20
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
2000/óra a fiamat ennyiért korrepetálta a kémia tanár.
2015. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakképzettség nélkül ezt az összeget sokallanám, de mivel neked kell utaznod, természetesen az utazási időt is meg kell fizetniük, így már reális. De nehogy azt hidd, hogy könnyű lesz. 2 órát nem bír figyelni egy gyerek, pláne iskola után. Nekem meg, ha jól feltételezem, nincsenek tanítási ismereteid és tapasztalataid. Te ki vagy? Ez a napi 3 óra téged is nagyon le fog fárasztani, hacsak nem ülsz otthon semmittevésben.
2015. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, már több mint 4 éve tanítok másokat, jelenleg 4 tanítványom van, ő lenne az ötödik.
2015. febr. 16. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!