Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minimum mennyi idő alatt...

Minimum mennyi idő alatt tudnék felkészülni angol középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Régebben jó voltam angolból,mostanra nagyon leeresztettem:S

Szókincsem hiányos,nyelvtan kissé elfelejtve-de az előbbit könnyen tudnám pótolni,utóbbit meg fel kellene eleveníteni.Szerintetek elég lenne 2és fél hónap rá,h sikerüljön(ha minden nap elővenném-1-2órára,hétvégén többre)


2010. febr. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban ezt senki nem tudja megmondani, de szerintem nem. Csinálj nyv. feladatokat és látni fogod, hogy mennyire megy. Azért egy tanár nem árt hozzá, akivel lehet beszélgetni, aki kijavítja a leveleket és elmagyarázza, amit elrontottál. Fontos a gazdag szókincs.
2010. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! ja,azt elfelejtettem h természetesen egy tanfolyamot közbe akarok iktatni
2010. febr. 11. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szaklapban olvastam, hogy egy k.f. nyelvvizsga letételéhez 770 órát kell venni min. Persze ez olyan, mint a g.k.vezetés. Van, akinek a 3x is kevés.
2010. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk te mire vagy képes, ezt így nem lehet megmondani. Kezdj el ismételni, gyakorolni és feladatsorokat csinálni, abból megtudod.
2010. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én úgy érzem,h nagyon gyorsan tudom tanulni az angolt,de az is igaz,h apróságokon sokszor csúszok el
2010. febr. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!