Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg állatorvostan hallgat...

Jelenleg állatorvostan hallgató vagyok és az iskola elvégzése után Spanyolországban szeretnék dolgozni. Szerintetek ezzel a végzettséggel valóban foglalkozhatnék delfinekkel?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hú, ez mennyire szuper állás lenne! :)

Az állatorvosi szerintem jó alap, bár lehet, hogy érdemesebb lett volna biolgógusnak/tengerbiológusnak tanulni. Ha van rá lehetőséged, Erasmussal kimehetnél már most Spanyolországba, keresgélhetnél és felmérhetnéd a lehetőségeket. Nem tudom, Spanyolországban van-e delfinidomár képzés, és ha van, mennyibe kerül, de én még azt tudnám javasolni.


Én is imádom a delfineket, régebben állandóan a delfines műsorokat néztem a TV-ben :D Engem körberöhögtek, mikor mondtam, hogy velük akarok foglalkozni. Most jelentkeztem egyetemre, sajnos nem olyan szakra, ami sokkal közelebb visz hozzájuk, de attól a rajongás még megvan. :)


Neked pedig sok sikert! :D

2015. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!