Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. s Hogyan tanuljak...

S. O. s Hogyan tanuljak érettségire?

Figyelt kérdés

Sajnos már csak két hónap maradt az írásbeli vizsgákig. Nagyon féle tőlök. Bár eddig minden éven 4-4,5 körül volt az átlagom, de egyáltalán nem bízok abban, hogy meg tudom csinálni az érettségiket jó eredménnyel. Szinte mindent elfeljtettem, tanulom a tételeket és semmi nem jön vissza. Ja és a matek egyáltalán nem az erőséggem.

Ti hogy tanultok/tanultatok az érettségire? Adnátok tanácsokat? A válaszokat előre is köszönöm


2015. febr. 21. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

magyarra törire idegennyelvre nem érdemes tanulni vagy van affinitásod vagy nincs matekra előző évek feladatsorait kitöltve 80%ot is lehet írni ha mos nem tudsz semmit akkor is


de igazából az számít amivel tovább akarsz tanulni

2015. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából hittannal szeretnék továbbmenni, de az érettségiket is minimum 3-4 átlaggal meg kellene csinálnom.
2015. febr. 21. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
hát... inkább ne tanulj tovább hittannal
2015. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És a hittannal milyen továbbtanulási elképzeléseid vannak? Egyetem, főiskola, vagy valami más? Milyen szakra mennél?


Ez így önmagában kevés. Nem akarlak lebeszélni róla, de nem feltétlen van jövője ennek az elképzelésnek, és talán érdemes volna másik tárgyra koncentrálnod.


Volt más tantárgy, ami jobban ment?


A matekról írtad, hogy nem ment jól. Ez számszerűen hogyan értelmezhető?

2015. febr. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én is idén fogok érettségizni , én is nagyon-nagyon félek , minden évben megbuktam valamibol ...

töribol angolból nagyon rossz vagyok sose tanultam tényleg .. ja meg tesi földrajz a két valasztottam mert matekból fel vagyok mentve nagyon félek egy sima felelestol is ...

én azzal nyugtatom magam hogy sokkal hülyébbeknek is sikerült és az írásbeli egy nagy témazáró ...

A szóbelire meg van egy hónap felkészülés át tudsz nézni mindent

sok sikert neked is ! hajrá 2015 ez a mi évünk

2015. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!