Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, képtelen vagyok...

Úgy érzem, képtelen vagyok felkészülni az emelt magyar érettségire. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem tudom visszavonni a jelentkezést, ezt már valahogyan végig kellene csinálni, és ráadásul nagyon jó eredmény kellene belőle, hogy felvegyenek a kívánt szakra. Rábeszéltek, hogy magyarból emeltezzek inkább, mert milyen jó vagyok belőle, stb., de már nagyon megbántam. Úgy érzem, nem marad meg ennyi minden a fejemben, ráadásul a műelemzés sem akar mindig összejönni.

Az írásbeli rész lenne először is fontos a számomra, arra hogyan tudnék maximálisan felkészülni? Mit tegyek, hogy ennyi mindent megjegyezzek?


Köszönöm előre is, ha javasoltok valamit!


2015. febr. 23. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit én tudok tanácsolni az az, hogy töltsd le internetről az eddigi összes emelt magyar érettségi feladatsort és ezek alapján fel tudsz valamennyire készülni. Hogy hogyan tanuld meg, abban sajnos nem tudok segíteni (én is ezzel szenvedek most :( ).

Innen le lehet tölteni őket: [link]

2015. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos azt vettem észre, hogy ezeket nagyon nem tudom megcsinálni... :(

2015. febr. 27. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!