Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell választanom a TF-en,...

Mit kell választanom a TF-en, hogy személyi edző lehessek?

Figyelt kérdés

Illetve az lenne még a kérdésem, hogy személyi edzősködésből meg lehet-e élni?

Nagyon érdekel a fitnesz dolog, ha nem személyi edzősködés, akkor van valami más munka ezen a területen, amiből meg is lehet élni?



2015. febr. 24. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy olyan, hogy tesnevelő-edző szak. Szerintem azzal lehetsz személyi edző.


Szerintem úgy önmagába csak abból nem lehet megélni. Bár ha egy fitnesz termet vezetsz akkor abból talán de abból se biztos. (ilyen ismerősöm van és ő munka mellett csinálja)


Tehát szerintem többre mész azzal, hogy ha mondjuk elmész tesi tanárnak és akkor mellette ezt csinálod vagy nem tudom.

2015. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tesitanárral érsz úgy valamit és véleményem szerint azzal is lehet személyi edzősködni. :)
2015. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!