Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy szóbeli felvételi?

Milyen egy szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen felvételi? 8. osztály után? Egyébként a sulitól függ. Valahol csak elbeszélgetnek, megkérdezik miért szeretnél oda járni. Valahol pl matek, meg magyar feladatokat is meg kell oldani és elmagyarázni, hogy miért úgy csináltad. Az utóbbiból egyre kevesebb van. Érdemes az adott intézménynél érdeklődni, hogy ez náluk mit jelent pontosan.
2015. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8.-os vagyok középiskolában fogok felvételizni pontosabban a keleti károly közgazdasági szakközépben és nem nagyon vágom hogy mennek a dolgok..kell majd magamról beszélnem vagy csak kérdeznek meg ilyenek
2015. febr. 25. 16:58
 3/3 anonim válasza:

én most jöttem szóbeliről már 5-ön túl vagyok:D tényleg sulitól függő, meg attól hogy te milyen "szakot" írtálbe, volt hogy törit kérdeztek és tételt húztam mert emeltszítűt írtambe.

de legtöbb helyen behívnak (jónapot KÍVÁNOK-kal jó köszünni:DD)leültetnek érdeklődnek a sulidról/családodról megkérdezik mi a hobbid és a sulik kedvence : miért ezt az iskolát válsztodtad.

kb ennyi szokott lenni de legtöbb suli kérdez valami plusszot mint pl. mit gondolsz erröl a képről vagy felolvastatnak egy szöveget

dióhéjban ennyi:D

2015. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!