Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha en bioszbol Es például...

Ha en bioszbol Es például fizikából emeltezek, milyen természettudomanyos tárgyat viszek tovább az év végi eredményeknel?

Figyelt kérdés

Úgy tudom , hogy ha bioszbol erettsegizek , akkor a választott TT-i tárgynak ezt már nem valaszthatom. De ha kettobol erettsegizek, emelten?

Köszönöm előre is :)



2015. febr. 26. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

rosszul tudod


külöben ha orvosi a cél felesleges emelt fizikával hülyéskedni mert a kémiát kérik majd

2015. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

komolyan elképedek azon, hogy valaki két emeltet akar amikor a minimális szövegértési képességnek is híján van.

felvi.hu

2015. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
első, tévedsz. Első körben be kell kerülni. Aknek az fizikával esélyesebb, bolond lenne kémiából menni.
2015. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a fizika emelt jóval nehezebb mint a kémia
2015. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Orvosira Budapestenfizika, máshol kémia kelletik.
2015. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az osztályfonokom tájékoztatott rosszul ezek szerint. Sejtettem, ezért kérdeztem meg.

Második : semmi probléma a szovegertesemmel, bunkonak viszont születni kell.

Szeretem a fizikát, Es járni fogok hamarosan kémia különorara, így abból érettsegizek, ami nekem konnnyehh, de nem leszek a kémia tudás hiányában sem.

/Elnézést a hibákért , telefonról vagyok /

2015. febr. 26. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:

jó hát nem azért mondom... fizikából sok témakör sok feladat, a kémia szerintem egyszerűbb

hasonlítsd össze a dér radnait meg az 5ösöm lesz kémiábólt kb fele az utóbbi és akkor még vannak benne durván a pufferoldatok meg ilyenek amik nincsenek is az érettségi követelményben


anno én is úgy számoltam 11.ben, hogy na akkor 490 vagy 480 pontom legyen aztán épp hogy meglett... mérnökire

2015. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megfontolom mégegyszer, köszönöm.

A gond az, hogy eléggé pocsék kémia tanárom van. Persze, lehet mondani, hogy az egyetemen sem magyarázzák el részletesen az anyagot, sőt. De ez még gimi. Most kellene fakultaciot választanom, Es mivel a fizika tanárom szuper, az jobban is megy, ezért gondoltam, hogy felveszem azt. De persze, aki már túl van ezeken, annak a szavára adok, köszönöm mégegyszer :)

2015. febr. 26. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:

az tök mindegy milyen tanárod van... önképzés és rendszeres gyakorlás nélkül mindenki szar a számolgatós részből. én is az voltam

ha kémiáznál én azt javaslom csináld meg először az alapfogalmak feladatsorait az 5ösöm leszből az nagyjából letisztázza a koncentrációt normál és standard állapotot a keverési egyenletet sűrűséget moláris tömeget keverési egyenletet bepárlást kikristáyosodást egyensúlyra vezető alapokat összegképletet molekulaképletet és ezekhez gyakorlatilag 0 kémia tudás is elég

ezek nélkül kb nem is érdemes komolyabb feladatokba belekezdeni

ha ezek megvannak utána már gyakorlatilag csak aktualizálni kell a tanult elemekre de az már nem nagy cucc


fizikából sokkal több feladat van, és nagy része a kinematika termodinamika, aminek abszolute semmi köze az orvosis biofizikához ott főleg az optika és a hullámok ami menni szokott

persze érdekes az első és másodfajú örökmozgó is csak semmi hasznát nem fogod venni

ezzel szemben az orvosi kémia a teljes emeltszint ledarálása

2015. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én meg annyira utáltam a kémiát, hogy inkább le akartam mondani az orvosiról.

Aztán a fizika és kémiatanárom leültettek és azt mondtàk, ne foglalkozzak azzal, hogy ott mire lesz nagyobb szükségem. Foglalkozzak azzal, hogy be kell jutnom. Ha fizikával, akkor azzal. Ha sikerül, a kémiatanárom felajánlotta, bármikor segít kêsőbb.

Kémiával nem sikerült volna.

2015. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!