Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb élményet...

Mi volt a legrosszabb élményetek szóbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt túl szerencsés.Nektek mi volt a "legkellemetlenebb" élményetek?

2015. márc. 4. 17:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
Enyém se volt egyáltalán szerencsés....inkább azt mondanám hogy minden borzalmas vol
2015. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi történt? :)
2015. márc. 4. 18:34
 3/18 anonim válasza:
Az hogy rengeteget tanultam rá aztán olyanokat kérdeztek hogy csak néztem..nem is tananyag kb. 11.-es anyag... A másik szóbelim nem volt rossz még azt is mondták hogy szívesen látnának az iskolában... Ja csak aztán Kiderült a pontom...ésháát...inkább hagyjuk azokat a pontokat
2015. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem.Remélem bekerülsz! :)
2015. márc. 5. 14:34
 5/18 anonim ***** válasza:

Én csak három suliban voltam szóbelizni, mert csak ennyit jelöltem meg. 4 szakra.

A 4 szakból 4/3 sikerült jól, egyetlenegy gimiben nem. Mindenbe belekötöttek, a 32 pontos matek központimba, a rosszul ejtett tizedesjegyekbe, a vallási identitásomba, sőt, még az iskolám fenttartóját is megkérdezték, hogy állami-e...

Úgyhogy részemről nem megyek abba az iskolába XD Remélem, ahol jól sikerültek a szóbelik, oda felvesznek :D

2015. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem abba az iskolába amit elsőnek bejelöltem nincs szóbeli. Én oda mennék legszívesebben. És ahhoz az én 75 pontom nagyjából elég :) Én a Szerb Antalba mennék :)
2015. márc. 6. 08:02
 7/18 anonim ***** válasza:
Az úgy jó :D Hallottam már róla,jó suli :)
2015. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen :)

Remélem bekerülök! A várólistán vagyok 106. kb 450 jelentkező közül :(

2015. márc. 6. 12:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Az előző éves adatok szerint bekerülnél az összes tagozatra :) Kivétel a hatévfolyamosra és a németre (ami nem előkészítős) :/ Remélem angolos vagy, mert akkor tuti bent leszel :D
2015. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az a vicces, hogy ma derült ki, hogy ahol mindenbe belém kötöttek, ott max pontos (50) lett a szóbelim XDDD Nagyon röhögtem.

Mindenesetre még mindig nem akarok abba a suliba menni XD

2015. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!