Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? (Angolban)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki nem tudna nekem segíteni? Angolból fogok szóbelizni és vannak megadva témák és kéne egy kis segítség a kidolgozáshoz. Egyébként 8.os vagyok. Előre is köszönöm ha valaki segítene benne:)

Témák: házimunka, étkezés, olvasás, zene, nyaralás, utazás, állatok, öltözködés

Kb. 8-10 mondat kellene.



2015. jan. 20. 17:43
 1/6 anonim válasza:
92%

[link]

Leírod magyarul, Google fordító lefordítja, aztán egy kis ráncfelvarrás és kész is. :) Ha tényleg szóbeli akkor pedig tőmondatokban elég lesz.


Ne légy lusta, nem csináljuk meg neked :P Ettől tanulsz.

2015. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Javaslat:


I no speak English

2015. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is írd le magyarul, aztán a kritikus szavakat szótárazd ki, jegyezd meg.

Pl. porszívó, mosogatás, étkezések (breakfast, dinner, launch, supper, have a snack, stb.), étterem, gyorskajálda, üzemi kajálda (cafeteria), regény, novella, szereplő, hangszer, komoly- és könnyűzene, strand, matrac, gumikacsa, szálloda ("hotel" kiejtésére, a hangsúlyra figyelj), utazás, kiruccanás, kirándulás, stb.

2015. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ne légy lusta, csináld meg magad. ne mással végeztesd el a piszkos munkát. elkényeztetett vagy.
2015. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már sokat sikerült megcsinálni. És kedves utolsó ha nem tetszik a kérdés akkor miért pazarlod az idődet arra, hogy válaszolj?! Egyébként meg, a suliban nem olyan jó az angoltanár és majdnemhogy semmit nem tudunk angolból, de szeretném ha fölvennének egy jó gimibe. Nem is arra gondoltam, hogy írjátok meg előre, hanem, hogy akinek megvan esetleg az átküldené.
2015. jan. 22. 08:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ahelyett, hogy páran beszólogatnak a kérdezőnek, legalább pár tippet adhattak volna, hogy hogyan induljon el. Ha már ír valaki, legalább tanácsot adjon a kérdezőnek.


Kérdező, te meg ne azt kérd, hogy küldjék át, mert akkor tényleg a büdös életben nem tanulod meg, hanem segítséget kérj, hogy hogyan fogj hozzá. Értem én, hogy rossz a tanár, de a nem akarásnak is nyögés a vége.

2015. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!