Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most akkor Miből készüljek a...

Most akkor Miből készüljek a rajz felvételire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre.

Nemsokára megyek rajzból felvételizni,és a sulinak a papírjára ezt írták:"Az elbeszélgetésen az ebben az életkorban alapvetően elvárható művészettörténeti tájékozottságot,vizuális kreativitást mérjük."

És most akkor művészettörténelmet kéne még tanulnom hozzá,mert pontosan nem értem :( 10 rajzot kell beadnom,ez a 10 rajz már megvan,de a rajztanárom nem mondott/nem adott semmit amiből tudnék tanulni ha ez azt írja pontosan,hogy művészettörténelemből kell készülnöm :( Előre köszönöm a segítséget,ha ezt valaki elmagyarázná nekem nagyon sokat segítene :)



2015. febr. 21. 15:26
 1/2 anonim válasza:

Ne nézz (full) hülyének,de nem véletlenül a salgótarjáni Madáchba jelentkeztél?:D

De egyébként ez alatt (szerintem) azt értik hogy a különböző művészeti korok (reneszánsz,római,görög,impresszionista,barokk és még sorolhatnám...) jellemzőit sorold fel röviden és tömören.Vagy még azt is el tudom képzelni hogy mutatnak egy festményt,és mondd meg hogy melyik kor jellemzői "vannak" rajta,stb...:D

Remélem valamennyire tudtam segíteni :) xd

2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De igen oda jelentkeztem :D

Koszonom szepen a segitseget :)

2015. febr. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!