Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti mobilozhattok...

Kamaszok! Ti mobilozhattok suliban a szünetekben?

Figyelt kérdés

Én 8.-os vagyok, de nálunk még szünetben SEM lehet mobilozni

-.-" Nagyon utálom ezt (szinte mindenki a sulimban), alig várom hogy elballagjak. A ti sulitokban hogy van a szabályzat a mobilhasználatról? Írjátok légyszi még hogy általánosba vagy középsuliba jártok. Olyan válaszokat nem kérek, hogy ,,Ha ez a házirend a sulidban, akkor be kell tartanod" meg ehhez hasonlókat!



2015. márc. 6. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs szuksegem ra. A suliban ott vannak a haverok, eloben sokkal jobb veluk, mint a neten. A tobbit meg raerek otthon nezegetni. 16/l
2015. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Általánosban nekünk le kellett adni reggel, csak órák után kaptuk vissza. Annyira nem háborogtunk ellene, ezt szoktuk meg. Most 10.-es vagyok, órákon is szinte mindig telefonozunk, ha most le kellene adnom, biztos nagyon zavarna.
2015. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2-es nálunk tavaly akarták bevezetni, hogy reggel le kell adni a portán, de Hál' Istennek végül nem lett ez
2015. márc. 6. 14:16
 4/15 anonim válasza:
94%
Nekünk szabad de én nem szoktam. Inkább vagyok a baráraimmal
2015. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, telefonozhatunk, senki nem szól érte. Bár őszintén én nagyrészt órán telefonozok, idén elég sok unalmas órám lett...Középiskola.

Nagyon erősen próbálok visszaemlékezni arra, hogy általánosban, hogy volt, de kicsit nehéz már. :D



___________________________________________________________________


Úgy rémlik, hogy nem szóltak érte általánosban sem. Az most így felrémlett, hogy ha órán telefonoztunk, és elvették tőlünk, akkor már csak a szülőknek adták vissza, de szünetben szabadott. Vagy legalábbis nem zavarta a tanárokat.

2015. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

"órákon is szinte mindig telefonozunk"

Aztán ide meg felteszitek a legegyszerűbb házifeladat kérdéseket is, mert ahelyett, hogy figyelnétek, csak a hülyeséget nyomatjátok az iskolában.

2015. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
annó általánosban nem lehetett használni szünetekben sem, gimiben meg csak órákon, de a diákok többsége azt is leszarta.
2015. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akár órán is.Addig a tanárt sem érdekli (na jó 1-2 van aki szól érte) amíg kussba van az illető és nem zavarja vele az órát.Néhány órán én is szoktam, csak a fontosabbakon nem (pl.:matek,fizika,irodalom)
2015. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
28%

Szomorú hogy ennyire felháborodottan veszed azt hogy nem lehet telefonozni a suliban. Én középiskolába járok(végzős vagyok)és szomorúan látom hogy egyre többen értem itt az alattam lévő kicsikre, akik ülnek szünetekben egymás mellett(semmi kommunikáció , hülyéskedés, bandázás)csak nyomkodják a a telefont! nem sértésnek csak jó tanácsnak mondom hogy inkább élvezd ki azt hogy a barátaiddal lehetsz és használd ki ezt az időt.. Aztán ha vége a sulinak annyit telefonozhatsz/nyomkodhatod a kütyüt/lóghatsz a neten amennyit csak akarsz bár én inkább a srácokat választanám a telefon helyett :)

Jaaa és használd ki hogy 8.-os vagy! ( áltsuliba te vagy még a legnagyobb aztan a középiskolába megy kezdődik minden előröl, megint te leszel a kicsi!

Tényleg nem bantasból írtam de lógj a haverokkal ne a telóddal ;)

2015. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
89%
nyugi en eyg honapja mobiloztam szünetbe odajön szép csendben a tanár és es azt mondja ide a telefont és hozzam az ellenőrzőmet 14/f
2015. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!