Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti mobilozhattok...

Kamaszok! Ti mobilozhattok suliban a szünetekben?

Figyelt kérdés

Én 8.-os vagyok, de nálunk még szünetben SEM lehet mobilozni

-.-" Nagyon utálom ezt (szinte mindenki a sulimban), alig várom hogy elballagjak. A ti sulitokban hogy van a szabályzat a mobilhasználatról? Írjátok légyszi még hogy általánosba vagy középsuliba jártok. Olyan válaszokat nem kérek, hogy ,,Ha ez a házirend a sulidban, akkor be kell tartanod" meg ehhez hasonlókat!



2015. márc. 6. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves hatos! Jól tanulok, soha nem szoktam ilyen kérdéseket kiírni. És az osztálytársaim nagyrésze szintén jól tanul, ha nem jobban, a miénk a megye legerősebb sulija. Én azért órán telefonozok (csak olyan órákon, ami nem érdekel, nincs rá szükségem vagy így is tudok figyelni, pl. kémia, ének, rajz), mert szünetben a barátaimmal vagyok - mint ahogy írták többen is -, szóval nem szünetben telefonozok, és mert a nap hátralévő részében egyáltalában nincs időm rá (2 órát buszozok, tanulni is kell, estére eléggé kifáradok), így tudok beszélgetni az olyan barátaimmal, akik nem az én sulimba járnak.

Gondolom már kitaláltad, hogy a 2. válaszoló vagyok.

2015. márc. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk sem lehetett általánosban szünetben sem. Akkor az volt a természetes számunkra, nem is háborogtunk miatta.

Most gimiben 12.-ben már felháborodnék miatta, nem is azért, mert olyan létfontosságú nyomogatni, hanem idegesítene, hogy még ebben is korlátozni akarnak.

2015. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, mennyi mindenben korlátoznak majd a munkahelyeden, feltéve, ha lesz egyáltalán. Szerintem örüljetek, hogy nem veszik el a telefonokat, hiszen a nem figyeléssel általában zavarjátok az órát. Persze a házirendet is ismerni kellene, mit mond a telefonokról.
2015. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott egy dobozba kell leadni a telefont igy órán nincs nálad,de amikor mész haza visszaadják
2018. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Tudom régi kérdés de, nekünk se lehet, általában tesi óra előtt az öltözőbe szoktuk elővenni, ritkán nyit be tanár :DD
2019. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!