Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angolra PPT-t kell csinálnunk,...

Angolra PPT-t kell csinálnunk, akármiről. Ezt elő fogjuk adni az egész évfolyamnak. Tudnátok adni pár ötletet, ami érdekes nem unalmas és kb.10 dia?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
amerikai és brit angol nyelv különbségei:)
2015. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez tényleg jó, köszönöm:)
2015. márc. 6. 15:33
 3/3 anonim válasza:
ha bármilyen téma lehet, akkor szerintem mindenképpen valamit a saját érdeklődési körödből válassz. én készítettem már hasonló prezentációt: filmrendezőről ( Tim Burton - tudtam bele tenni a filmjeiből gifeket, szóval látványosnak is tök látványos volt), Sherlock Holmesról (könyv, filmfeldolgozások), autizmusról, testbeszédről, tini zaklatásokról is, mindegyik érdekelt, szóval tök könnyen tudtam róla beszélni :D de mások készítettek az univerzum felépítéséről, más könyvekről, történelmi eseményekről, fontos történelmi alakokról, egészséges életmódról, stíusirányzatokról, természeti katasztrófákról, fesztiválokról, angol sportokról, és még sorolhatnám. a lehetőségek tárháza végtelen. a lényeg tényleg az, hogy olyan témát keress, amiben megtalálod önmagadat, azt biztos sokkal érdekesebben fogod tudni előadni, bemutatni is :)
2015. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!