Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, egész nap a gumicsizmá...

Csajok, egész nap a gumicsizmában utána nem lesz "érdekes szaga" a lábatoknak?

Figyelt kérdés

Már ezer éve szeretnék venni egyet mert már utálom ezt az esőt, hogy minden cipőm beázik :(


Viszont egyesek azt mondják és én is attól félek h a nap végére nem túl kellemes szaga lesz tőle a lábnak... (?) mert nem szellőzik ugye... Ami azért elég ciki lenne, ha mondjuk este megyek a barátomhoz... xD


Szóval tapasztalatok?



2014. szept. 22. 17:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél hozzá egy lábspray-t és azzal pillanatok alatt fel tudod frissíteni magad akár a wécében is vagy attól függ mennyire szűk a csizma szára ha abba beletuod fújni úgyis tökéletes. :) Én is így használom általában.
2014. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én fel nem venném egész napra. Valódi bőr bakancsot tudom ajánlani, ha rendesen ápolod nem fog beázni.
2014. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Már másik kérdésnél is leírtam, jól le is pontoztak miatta... :D

Szóval, rajtam többször volt már egész nap gumicsizma. Elég rohanós az életem a munkám miatt, egész nap ki a kocsiból, be a kocsiba, iroda, stb...

Sosem, ismétlem SOSEM volt még büdös a lábam a gumicsizmától!

Jó minőségű pamut zoknikat veszek csak fel gumicsizmába, több Hunterem van, illetve Burberrym és Guccim.

Szóval nem tudom másoknak hogy van ez, de normális tisztálkodási, normális zokni és normális gumicsizma a titka a szagtalan lábnak!

Imádom a gumicsizmákat, jól fel is lehet hozzá öltözni, praktikus is! Csakis ajánlani tudom ebben az esős időjárásban! :)

2014. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Gore-tex-es bőrcipőt kell venni az tuti nem ázik be és van belőle elegánsabb is.
2014. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ezekre gondolsz?

[link]

Túrázni tökéletes!

2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Eddig nem volt ilyen problémám, sima pamutzoknival veszem fel. Bár nekem más cipő esetében sincs bajom a lábam szagával.
2014. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
8%

Ezt is milyen elmehaborodott talalta fel nem tudom, de latszik megint a szoszerint gyengebbik nemnel ert celba! Persze nyaktol felfele!

A gumicsizma divatra gondolok...

Persze a fiuknal meg nem terjedt el, vajon miert is nem?

2014. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Előző, szerintem nem ez volt a kérdés! :)

Egyébként tud nagyon stílusos lenni egy gumicsizma, ha a nő aki viseli, tud öltözködni!


[link]

[link]


[link]


[link]

2014. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!