Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pályakezdőként ennyire elbizon...

Pályakezdőként ennyire elbizonytalanodni?

Figyelt kérdés

Jelenleg logisztikai ügyintéző OKJ képzésen veszek részt 1/2 év. Tetszik ez a szakma, elvileg jó fizetésű állásokat is lehet találni vele, ha jó a szeme az embernek. Valószínűleg úgy hozza a sors, hogy a párommal 2 év elteltével összeköltözünk, de ő külföldi, délen határközelben. Neki több lehetősége van munkát találni bárhol, mert idegen nyelv jól megy neki. Kevésbé nekem, mivel pályakezdő is vagyok. Ajánlgatja az elején nem baj ha nem tudok bármit találni neki van annyi keresete, hogy eltartson. De én ragaszkodom ahhoz, hogy én is dolgozzam. Felhoztam, mi lenne ha itt is keresnénk neki munkát (jelenlegi munkáját amúgy nagyon nem szereti, megterhelő pénztől eltekintve) és nekem is több esélyem lenne.

El vagyok bizonytalanodva, bármit is tudnék találni, tudnátok tanácsot adni?


2015. márc. 8. 12:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!