Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek, ha nagy leszek?

Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nagyon sokan kérdezik tőlem, hogy mi szeretnék lenni, ha "nagy" leszek. (7.osztályos vagyok, de én is úgy gondolom, ideje lenne már valamit kitalálni.)

Eddig volt pár elképzelésem, de különböző okokból lehetetlennek bizonyultak, és beláttam, valóban nem lenne jó. Szeretem a történelmet, ötös vagyok belőle, van nyelvérzékem, tudok németül, és angolul.

Tudnátok ötleteket adni? Nagyon sokat gondolkozom ezen a dolgon, azonban sosem tudom eldönteni, melyik foglalkozás lenne a megfelelő számomra.


2015. márc. 9. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Történelem szak,muzeológus és régész. Én Skóciába vagy az ELTE-re készülök ezen a vonalon :)
2015. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!