Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elírták az osztályomat a...

Elírták az osztályomat a versenyeredménynél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteget készültem arra a versenyre, amin végül sikerült is jó helyezést elérnem, ezáltal felkerülnöm az iskola honlapjára. Büszke voltam, hogy osztályomból egyedüli lányként sikerült ilyen jó helyen végeznem a sok fiú meellett, erre szembesülök a ténnyel, hogy az osztályom betűjele nem stimmel. Oké, hogy az informatikatanárom szeretné, hogy az osztályába kerüljek át (mivel az ő osztálya lett a nevem utána írva mint elírt osztály), de akkor is... Lehet, hogy ez egy apró dolog, de engem nagyon felhúzott, majdnem elbőgtem magam, mikor megláttam. Mit tegyek? Nem merek szólni senkinek, úgysem foglalkozna ezzel a kis pitiáner üggyel senki, holott nekem viszont irtózatosan sérti az önbecsülésem (pont az az osztály az, ahová soha a büdös életbe nem akarok kerülni). 16/L

2015. márc. 9. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom mit problémázol.Szól az infótanárodnak hogy legyen szíves javítani a hibát.Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2015. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked tényleg ennyire nincs önbizalmad, hogy pitiáner ügynek tartod, hogy elírták az adatodat? Minden problémázás és szégyenkezés nélkül menj oda az érintett tanárhoz, és közöld vele, hogy "El tetszett írni az oszályomat, legyen szíves átjavítani." Ha hozzá nem mersz odamenni, akkor meg az osztályfőnökhöz.
2015. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, tavaly 10. c helyett 12. c-t írtak ki a képújságban az egyik versenyeredményem mellé, de engem nem nagyon érdekelt, csak poénkodtunk, hogy már annyit tudok, hogy a tizenkettedikesek közt indítanak :D

én nem foglalkoznék ezzel, nem egy nagy ügy, úgyis hamar lekerül a faliújságról

2015. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!