Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztályomat. Hogy...

Utálom az osztályomat. Hogy kellene még őket elviselni?

Figyelt kérdés

Az osztályomat röviden jellemezném: tele van gazdag, nagyképű, egoista s.eggfejekkel. És most érzem úgy, hogy ez kezd sok lenni, mert az, hogy nap mint nap lenéznek, az önbizalmamnak, meg a kedvemnek se tesz jót, igyekszem mindig az osztályon kívül lógni suliidőben az emberekkel. Amúgy meg van elég barátom, és haveri társaságom, akiket szeretek.

Sőt, igazából többé kevésbé minden társaságot, és embert "szeretek", vagyis nagyon sok mindenkit elviselek, de ez ami itt van az már sok.

Hogy velük kell lenni minden nap... Bármennyire is van magánéletem rajtuk kívül bőven, nem akarok egy ilyen bunkó közösséggel lenni. :D

Egy időben azt hittem (ekkor voltam 15), hogy ez azért van, mert nem járok bulizni. És most már néha túl sokat is járok el (jó, nem mondom, hogy nem szeretek), de még így is rossz az osztály, ez nem ettől függ, mint kiderült.

Igaz, hogy ebben az osztályban vannak a legjobb barátaim is. De az rossz, hogy vannak emberek akikkel egyáltalán nem is beszélek. (Szerintem maga a tény is gáz, hogy van ilyen "közösség" ahol emberek szimplán nem beszélnek egymással.)

Elvben senki se érzi magát jól annyira, sőt tudok emberekről, akik tuti nem. De van egy pár nagyképű tapló, és ők itt a befolyásosak, meg a menők, akiknek letörhetetlen az egója, és átgázolnak mindenkin...-.-"

Sok a pénzük, meg sokat "buliznak" (egyébként közülük ahogy buliznak... meg amit ott is csinálnak...), plusz belepofáznak minden órába, amikor nem is viccesek, és annyira unintelligensek, buták, hogy ez most is fáj.


Igazából, mostanában ezekben a hetekben nem túl jó a tűrőképességem asszem.


2014. ápr. 25. 16:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk már csak 1 év van velük a mostani pár hónapon kívül. De az utóbbi időszak olyan lassan telik.... :D
2014. ápr. 25. 16:39
 2/6 811 ***** válasza:
jajj fater pénzéből mindenkinek nagy szája van...mi az amit Ő maga teremtett meg, amire ekkora az egója??? nyilván lóf.szt se tett le az asztalra....az ilyenekből lesznek az igazi sz.r alakok, akiket jajj, hogy mennyire ütnék...
2014. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is...

Komolyan, ebben a közösségben az számít cikinek, ha nem vágok fel azzal, hogy mennyi pénzem van, melyik cuccom milyen márkás, hova megyek nyaralni, és mennyit bulizok.

2014. ápr. 25. 16:54
 4/6 anonim válasza:
Asszem az én osztályomról beszélsz csak éppen 5-8-asokról... Nekem is pont így elegem van mindenből.... Ha pl. egy h&m es sál nm az üzletből van hanem a turiból már béna és szar... Igaz, hogy még csak 6.-os vok de 100%-ban eggyetértek veled...
2014. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fenx válasza:
hát teljesen ismerős a szitud...én az uccsó évben ott hagytam a sulit(közép iskola), kiköltöztem a párommal külföldre és azóüta is itt vagyok már lassan 2 éves, eddig még ne mbántam meg sőt perpill úgy érzem, hogy haza se akarok költözni sose. Szinte fellélegeztem, mikor megszünt ez a mindennapos gyötrelem...mondjuk én már annyira roszul éreztem a végén magam az osztályomban, hogy a tanulás se ment, sőt már végül nem is érdekelt. Nyilván külföndön is tudtam folytatni a tanulást sokkal kellemesebb légkörben. Persze ne értsd férre a mondani valómat, nem azt akarom mondani, hogy hagyd ott a sulit sőt :) talán egy iskola váltás megkönnyíthetné a dolgod, vagy ha elég erős vagy ezt az 1 évet még kibírod velük, aztán mintha nem is lettek volna :) sok sikert neked és próbálj ne beleolvadni a környezetedbe
2014. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem válts sulit.

A gimnáziumi évek nagyon meghatározók az ember életében. Persze első sorban nem a tanulásra gondolok, hanem a barátokra. Ha most átmennél valahova, még mindig lenne velük egy éved, ami alatt nagyon jó barátságok alakulhatnak ki és akkor majd nem kell úgy tenned mint ha nem lett volna gimis korod.

De a tanulás sem az utolsó. Egy ilyen szinten korlátozó közösségben az érettségi sem könnyü.


Ha a maradásmellett döntesz, akkor csak annyit mondok hogy kitartás.

2014. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!