Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni, ha már...

Mit tudok tenni, ha már szívből gyűlölöm az osztályomat és a tanárokat?

Figyelt kérdés

Nem közösítenek ki, nem az a gond, egyszerűen utálom az egészet. 18 éves vagyok már, de reggelente sírni tudnék, hogy már megint oda kell bemennem. A tanáraimat is legszívesebben leölném, úgy rühellem őket (néhány kivétel van, de velük meg nem sokat találkozom). Pedig amúgy szeretek tanulni, sok minden érdekel.

De tényleg úgy érzem, hogy be fogok kattanni, mert már nem tudom elviselni.

Ti voltatok már így? Mit csináljak?


2015. márc. 3. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
válts iskolát
2015. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szomorú, de sokan vannak így. Érettségi előtt állsz? Akkor tarts ki, vágd centit, nem sok van hátra, de ezen az időszakon sok múlik.
2015. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, már csak pár hónap, de nekem most lett végérvényesen elegem. Annyira iszonyodom már az egésztől, hogy a tanulás sem megy, még mindig jó jegyeim vannak, de már kevésbé.
2015. márc. 3. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Meríts erőt valakiből, valamiből - barát, család, program, zene, film, sport, bármi- csak ne agyalj a bajodon. Pár hónap és új időszámítás kezdődik. Bár lehet, hogy az se lesz könnyebb...
2015. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elmenni minél messzebre
2015. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már csak pár hónap van,azt kibirod. Légy erős. De ha nem vagy kikozositve akkor nem ertem mi a bajod. Csevegj el azzal a pár emberrel, úgyse látod őket később..gondolom
2015. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem hasonló a helyzet. Ugye, te is úgy érzed, hogy fel tudnál robbanni és van hogy a halált kívánod megy szíved szerint felpofoznál mindenkit de én ilyenkor mindig azt csinálom hogy bedugom a fülhallgatóm (mindig nálam van, az egyetlen olyan dolog amit szeretek és próbálok valami jóra gondolni zenehallgatás közbe. Hidd el sikerülni fog! Nekem legalábbis bejött. ;-)
2015. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!