Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik debreceni autósiskolába...

Edge of a revolution kérdése:

Melyik debreceni autósiskolába menjek?

Figyelt kérdés
Most áprilisban szeretném kezdeni és nem tudom eldönteni, hol kéne. Olyan helyet szeretnék, ahol jó és türelmes oktatók vannak, és korrekt a vizsga is. Ahol viszonylag sok autó van, így nem kell hetekkel korábban időpontokat egyeztetni. A KRESZ és az elsősegély is előttem áll még, így az is számít. Köszönöm :)

2015. márc. 11. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon egy korábbi kérdésben az Automobilt ajánlották. Jó véleményeket olvastam eddig, csak információt nem találok róla. (ára, új tanfolyamok időpontjai) Ha valaki ebben tudna segíteni, az jó lenne. :) Illetve egyéb javaslatok, vélemények jöhetnek.
2015. márc. 11. 18:48
 2/6 Lisztes94 válasza:
100%
Én az Orbán autósiskolánál voltam, nekem bevált.
2015. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem mész be és kérdezed meg? Ha már a google-t nem tudod használni...
2015. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 De, tudom használni. Az utolsó tanfolyam a honlapjukon 2014-es, szerkesztés alatt áll a honlapjuk. Be fogok menni, csak gyűjtenék személyes tapasztalatokat akár erről, akár másik debreceni autósiskoláról.
2015. márc. 12. 21:37
 5/6 anonim válasza:
70%

Szia!

Én az Atiban tanultam két éve, minden jó volt és olcsó.. :)

Mellesleg, szemrevaló titkárnő van, szóval ajánlom az Ati-t... :)

Ott van a mentő állomás mellett, a troli megállóban.

2015. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gatyád válasza:
100%
koroknaiékat ajánlom. probáltam párat hülye fejjel mindenhol megy az irkálás. itt viszont irni se kel a bácsi úgy elmagyarázza a kreszt egyből megmarad és segítőkészek 5csillag
2015. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!