Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavató felkérés, de hogyan?

Szalagavató felkérés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki hogyha a lány kéri fel a fiút a szalagavató tánchoz, vagy sem? Meglepődve tapasztaltam hogy nálunk az osztály nagy része úgy talált párt, hogy a lányok noszogatták a fiúkat. Nekem is lenne egy jelöltem, de én eddig mindig úgy voltam vele hogy a fiúnak kell felkérnie a lányt.. Ráadásul az én jelöltemnek barátnője is van, és nem szeretném ha azt hinné rólam hogy mást is szeretnék tőle, mert az utóbbi időben egész sokat beszélgetünk. Nem szeretném hogy megromoljon emiatt köztünk a kapcsolat, nem vagyok benne 100%-ig biztos hogy igent mondana-e vagy sem. Mit gondoltok?
2011. okt. 19. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy tánc,a barátnőnek meg kell érteni.,majd ő is lesz/volt/van ebben helyzetben.Egyátalán nem ciki.Ha sokat beszélgettek,tereld a beszélgetést a tánc felé,mond ,hogy neked még nincs párod és kérdezd meg lenne e kedve veled táncolni.
2011. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lány vagyok és én kértem fel a táncpartneremet

mondjuk nálunk 23 lány és 12 fiú van, szóval hamar le kellett csapni a fiúkra

2011. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!