Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavató? ( bőven lent)

Szalagavató? ( bőven lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék keringőzi , viszont nincs párom az osztályból. Ha az évfolyamomon belül keresek egy fiút , akkor fizetnem kell az öltönyét és a táncpróbáit? Ha igen , akkor milyen összegről van szó?
2011. szept. 20. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez iskolánként változik. Nálunk pl tök mind1 ki volt a párod csak végzősnek kellett lennie. Ő fizette a maga frakkját én pedig a saját ruhámat. Nem is értem, miért kellene neked fizetni az övét?
2011. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a végzős évfolyamból keresel párt, nem kell az ő ruháját, próbáit kifizetned, hiszen ez az ő szalagavatója is. (Nálunk biztosan így van, mert nekem is egy évfolyamtársam a párom) Csak, ha külsőst vagy alsóbb évfolyamost kérsz meg, akkor kell fizetned.


Az öltöny bérlése nem tudom mennyibe kerülhet, de szerintem minden fiúnak van egy normális öltönye a szekrényben, amit fel tud venni, esetleg egyen nyakkendőt/csokornyakkendőt kell venni.


Viszont a táncpróba nálunk 3000 Ft/fő.

2011. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Körülbelül hány táncpróbára van szükség egy keringő betanulásához?
2011. szept. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!