Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gőzöm nem volt hova jelentkezz...

Gőzöm nem volt hova jelentkezzek, végül így döntöttem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Gazdaság és menedzsment... végül ide adtam be, határidő előtt egy nappal :) Pedig már fél éve filóztam, volt itt már kertészmérnöktől a pszichológiáig minden... Érzelem a pszichológiánál volt csak,(de oda nem vennének fel) amúgy mindegy volt, tehát racionális alapon akartam dönteni... Szerintetek jól döntöttem?
2010. febr. 16. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Gazdaság és menedzsmentre felvennének, pszichológiára nem? O___o


Hova jelentkeztél? Sajnálom hogy nem tudok biztatóbbat mondani, de gazdaság és menedzsmentre jelentkezni úgy, hogy egy nappal a leadási határidő előtt hoztál végleges döntést, nem biztos hogy kifizetődő. Öröm az ürömben, hogy az átjelentkezés simán megoldható, ha nagyon nem tetszik.

2010. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jövőre próbáld meg a pszichológiát ha felvesznek ha nem (mármint erre a gazdaságira) sokat számít, ha valaki olyat tanulhat ami érdekli is. az hogy úgyse vettek volna fel nem derül ki, ha meg sem próbálod.

bár lehet, hogy érdekelni fog a gazd. is, de érdemes adni magadnak egy esélyt.

2010. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na hát ez úgy van, hogy anno közgáz szakközépbe jártam... Pszichológiára nem vesznek fel, mert van 316 pontom, tavaly a minimum 436 volt pszichora... az is vidéken :)

Amúgy a pszichot imádom, és kb. 150 könyvet elolvastam már a témában, viszont pszichológus nem akarok lenni.


Ja amúgy Szent István Egyetem és ÁVF... majdnem mindegy, mert levelező.

2010. febr. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!